Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening dla kobiety
#1

Witam wszystkich! Shy Jestem tu nowa, Karolina, 18 lat.
Nie wiedziałam, w jakim dziale dokładnie umieścić ten wątek, dlatego gdyby był w nieodpowiednim miejscu - jak najbardziej proszę przenieść Wink
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc.. około rok temu bardzo chciałam zacząć trenować gimnastykę. Wcześniej jakoś nie było okazji, więc pomyślałam, że teraz albo nigdy. W ciągu tego roku głównie się rozciągałam (opanowałam szpagaty, stanie na rękach ale tylko przy ścianie). Czuję, że stoję w miejscu i chciałabym coś zacząć robić w kierunku gimnastyki. Niestety u mnie w mieście nie ma możliwości treningów, a nawet jak znajdę salę, to brak osoby chętnej mnie czegokolwiek dobrze nauczyć. Postanowiłam więc, że będę ćwiczyć w domu, aby dalej się jakoś rozwijać. Na forum znalazłam głównie plany ćwiczeń dla mężczyzn, a domyślam się że dla kobiet są inne. I stąd moje pytanie do Was - czy mógłby ktoś mi doradzić konkretne ćwiczenia? Przydałoby się coś na ręce, bo pomimo ćwiczeń nie są wystarczająco silne. Nie wiem co powinnam ćwiczyć, ale nie odpuszczę więc proszę o doradzenie.
Jeszcze raz witam każdego i miło mi, że jest tu tyle osób z zapałem do gimnastyki Smile


Wiadomości w tym wątku
Trening dla kobiety - przez Karo - 2015-09-21, 14:49
RE: Trening dla kobiety - przez Seth - 2015-09-21, 18:47
RE: Trening dla kobiety - przez Karo - 2015-09-22, 12:27
RE: Trening dla kobiety - przez Mrowek - 2015-09-22, 21:03
RE: Trening dla kobiety - przez Karo - 2015-09-22, 21:19
RE: Trening dla kobiety - przez Seth - 2015-09-22, 22:26
RE: Trening dla kobiety - przez zahir - 2015-09-24, 11:09
RE: Trening dla kobiety - przez Karo - 2015-09-24, 20:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości