Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam !
#1

Siema. Jestem Arek, chciałbym zacząć zabawę z gimnastyką, zawsze mnie interesowała ale jakoś nie mogłem sie zmobilizować :p Mam 20 lat 170cm wzrostu 74kg wagi Big Grin ćwicze kalistenike?streetworkout od kilku lat od dziecka uprawiam sporty (piłka nożna , biegi, basen, itp itd) póki co postawiłem sobie za cel osiągnięcie 20 podciagnieć na drązku nadchwytem ( jak narazie jest 15, idziemy do przodu ) , zrzucenie conajmniej 6 kg, chciałbym sie lepiej rozciągnąć, mam lekki przykórcz nóg np. nie moge wyprostować całkeim nóg w L-sit,cały czas są zgięte, nie wiem czy da sie cos z tym zrobic no ale bedziemy probowac. Troche sie rozpisałem :p z góry sory za błedy brak przecinków i gdzieniegdzie polskich znaków! Pozdrawiam!
#2

witaj
czytaj i pytaj
na pewno znajdziesz odpowiedzi na większość Twoich pytań -jeżeli nie to nadal nic straconego zapytaj naszych instruktorów Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#3

Witaj, mam nadzieję, że Ci się tu spodobaSmile
#4

Witaj.Poczytaj o sylwetkach gimnastycznych i wpleć je w swój trening Smile
#5

Oczywiście, że da się coś z tymi nogami zrobić. Rozciąganie, rozciąganie i jeszcze raz rozciąganie Big Grin Poszukaj tematu Newcia. Pisał o rozciąganiu m.in. do skłonu jeśli się nie mylę Smile
#6

Dzięki wielkie za miłe słowa na początek Big Grin oczywiście czytamy czytamy i do przodu ! Big Grin
#7

Witaj! Jedyne takie forum o gimnastyce na którym znajdziesz b. dużo odpowiedzi. Wiele doświadczonych osób na pewno Tobie pomoże Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości