Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przykładowa dieta gimnastyka :)
#41

Kokos ma raczej przewagę tłuszczu niż węglowodanów Tongue
#42

poprawione

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#43

(2015-03-30, 13:40)zahir napisał(a):  Tyle, że kasza gryczana sprzedawana w sklepach najczęściej jest prażonaSad
Wracając do kaszy gryczanej - u mnie w Kauflandzie jest kasza gryczana Risany i jest osobno prażona i nieprażona, więc pewnie praży się tylko dla smaku. Smile
#44

(2015-04-01, 14:06)Newcio napisał(a):  Suplementy:
- Magnez najlepiej cytrynian magnezu

Warto pamiętać, że przewód pokarmowy nie lubi jednostkowych witamin, suplementacja jednej witaminy może upośledzić wchłanianie innej. Dla magnezu jest to wapń. Wink
#45

Wapń i magnez to nie są witaminy Big Grin
Ale rozumiem, że do minerałów też to się odnosi? To bardzo ciekawa informacja Smile
#46

Faktycznie nie są. Tak to wygląda jak człowiek piszę coś na szybko, przekonany o podzielności własnej uwagi. Oczywiście odnosi się to do minerałów.
#47

Mówisz tu o suplementacji stricte, czy również o niedoborze? Tzn. żeby tego uniknąć, zakładając, że biorę magnez w pastylkach, czy czymś podobnym, powinienem brać wapń również w postaci suplementów, czy wystarczy jeść odpowiednio dużo danonków? Wink
#48

Magnez konkuruje z wapniem. Cynk z miedzią itp. Informacji jest mnóstwo w necie.
Stosunek wapnia do magnezu to 2:1. Czyli wapnia powinno być zawsze 2 razy więcej niż magnezu.
Cytrynian Magnezu jest przyswajalny w około 90%. Podobnie i mleczan magnezu ma wysoką przyswajalność.
Węglan Magnezu (najczęściej spotykana forma) przyswaja się w około 30 %.
#49

Witam
Moim zdaniem co wyczytałem w necie o oleju kokosowym to najlepszy jaki jest to bardzo ważne organiczny i z pierwszego tłoczenia na zimno jest on z grupy tłuszczy nasyconych. Nasycone kwasy tłuszczowe odgrywają istotną rolę w zdrowiu naszych kości.
Można go spożywać codziennie.

np taki można stosować
http://www.sklepekologiczny.com.pl/olej-...-food.html

A co obróbki cieplnej dobrze jest przyrządzanie potraw za pomocą parowarów. Mozna w nim przyrządzać prawie wszystko i zachowująć sporo witamin i w miarę szybko.
#50

Cassi, kopę lat! Miło, że wróciłeśSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości