Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

chcesz być kimś nie graj w piłkę nożną
#1

http://www.weszlo.com/news/17910-Miesnie...e_na_plazy
#2

(2013-12-27, 20:23)Newcio napisał(a):  http://www.weszlo.com/news/17910-Miesnie...e_na_plazy

to nie jest wina piłki nożnej, są piłkarze nie wyglądający jak śmierć na urlopie. A winą za ich warunki fizyczne powinni obarczyć specjalistów od przygotowania fizycznego bo chyba kluby takowych zatrudniają.
Swego czasu rozwaliło mnie to porównanie:
[Obrazek: rafal_murawski_vs_cristiano_ronaldo.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

albo samych piłkarzy, którzy mają gdzieś treningi siłowe lub wskazówki trenerów
#4

(2013-12-27, 21:35)Newcio napisał(a):  albo samych piłkarzy, którzy mają gdzieś treningi siłowe lub wskazówki trenerów

i tak tytuł wątku to zbyt duże uogólnienie i jest bardzo niesprawiedliwe.

Co to znaczy "być kimś"?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

A moim zdaniem wina jest tylko i wyłącznie kibiców! Dopóki piłka nożna na poziomie ciężko śmiesznym będzie się cieszyć popularnością i będą wpływy z reklam, nie spadnie oglądalność itp. to nie ma się czego spodziewać.

P.S. świetne zdjęcia Smile
#6

(2013-12-27, 22:00)rafal napisał(a):  
(2013-12-27, 21:35)Newcio napisał(a):  albo samych piłkarzy, którzy mają gdzieś treningi siłowe lub wskazówki trenerów

i tak tytuł wątku to zbyt duże uogólnienie i jest bardzo niesprawiedliwe.

Co to znaczy "być kimś"?

Na pewno bycie kimś to bycie taką osobą co nie przynosi wstydu
#7

Jak dla mnie to ci ludzie są lepsi w tym co robią od milionów ludzi. Robią to co kochają i ktoś im za to płaci często kilka średnich krajowych. Samo bycie piłkarzem chyba nie przynosi wstydu, zwłaszcza tym ambitnym, którym udało się przebić do dobrej zagranicznej ligi.
A ci bohaterowie artykułu muszą być dobrzy technicznie (jak na naszą ligę) skoro nikt lepszy nie gra zamiast nich.
Jak dla mnie tytuł wątku jest krzywdzący dla ludzi którzy ciężko trenują codziennie i wkładają w to całe serce żeby coś osiągnąć w tym sporcie i dla tych co już sporo osiągnęli.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

Rafał znasz piłkarzy ? Ja mam mnóstwo kolegów co grają w II, III i IV lidze i z pytaniem dlaczego tak świetni technicznie ich koledzy, dobrze przygotowani fizycznie i robiący wyniki chłopaki nie grają wyżej ? Układ, u mnie na uczelni wszyscy się śmieją z piłkarzy, po pierwsz kultura, po drugie styl życia i po trzecie plastikowe wyniki sprawiają, że nikt poważnie nie traktuje piłki. Tytuł nie jest krzywdzący jest prześmiewczy, bo to co dla nich jest blichtrem dla większości ludzi jest pozerstwem i marną jakością życia.
Po prostu życia w kłamstwie, co z tego, że grają w Lechu jak zderzają się ze słabymi drużynami z Europy i dostają wciry. Wstyd nie mówiąc już o reprezentacji 78 w rankingu. To jest zapracowane nie przez kilku piłkarzy, ale przez całą polską piłkę nożną i dobitnie pokazuje na jakim dnie jesteśmy. Dlatego jak można poważnie traktować sport, gdzie przewalają się miliony, a wyniku nie ma ?
Skoro przykładem wpompowania milionów w Skoki Narciarskie dzięki jednej osobie daje nam teraz 4 zawodników w pierwszej 20-stce klasyfikacji generalnej i Kamila Stocha na pozycji lidera. To co robią wkładają serce i coś chcą osiągnąć, tym natomiast wystarczy, że utrzymają się w Ekstraklasie i nic więcej ich nie interesuje, a nieliczni będą robić karierę zza granicą by być najlepszym i coś sobą reprezentować. Nic dziwnego, że Lewandowski pluje na swoich kolegów z reprezentacji i się nie stara.
#9

Ciężko nie zgodzić się z Newciem. skoro piłkarz w IV lidze jest w stanie zarobić nawet 7 - 8000zł pracując do tego zawodowo i nie przeszkadza mu 20 kg nadwagi (znam takiego), to Ci ludzie po prostu nie mają motywacji, by dawać z siebie wszystko.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości