Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
#41

No to co zrobił Hudini to faktycznie wzorcowe Smile, to się chyba jeszcze nazywa pozycją ryby w jodze,
ale ja nie jestm w stanie tego wykonać, blokuje mnie mobilność kostek, wiec albo dam nogi szerzej, albo je ugnę w kolanach.

A z tymi pompkami to trickowe, bo im niżej zejdą biodra tym trudniej utrzymać garba na plecach, będzie trze strasznie mocno do przodu się wychylać Smile.
#42

Wstaweczki prosto z dzisiejszego dnia w pracy Wink




#43

(2014-02-03, 15:41)Tullar napisał(a):  No to co zrobił Hudini to faktycznie wzorcowe Smile, to się chyba jeszcze nazywa pozycją ryby w joge,
ale ja nie jestm w stanie tego wykonać, blokuje mnie mobilność kostek, wiec albo dam nogi szerzej, albo je ugnę w kolanach.

A z tymi pompkami to trickowe, bo im niżej zejdą biodra tym trudniej utrzymać garba na plecach, będzie trze strasznie mocno do przodu się wychylać Smile.

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Te ćwiczenia wydają się proste tylko na pierwszy rzut oka. nie dość że mamy w nich do czynienia z praca mięśnia, to jeszcze działają rozciągająco i utrwalają sylwetki.

Infinity, rep za filmiki, jednak próba nie zaliczona. Postaraj się prostować nogi w podporze, jak na filmiku Chudiniego. w ten sposób wypchniesz wyżej biodra.

W pompkach opuść biodra niżej. wiem, że trudno wtedy o zaokrąglenie pleców ale nikt nie obiecywał, że to łatwe ćwiczenie Wink
#44

w podporze stopy mają się stykać ze soba?
#45

Niekoniecznie. Ważne, by całe stopy miały kontakt z podłogą.
#46

Pięty mają być złączone!
#47

Popieram Big Grin sylwetka gimnastyczna zawsze i wszędzie Big Grin Wkroczył surowy Instruktor Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#48

Ktoś tam pisał o skurczach dwugłowych ud podczas tego ćwiczenia, też tak mam, do tego skurcze łydek dzisiaj(może dlatego że wczoraj zachciało mi się trochę łydki pomęczyć i przy lekkich zakwasach to nie pomaga w tym ćwiczeniu i stąd te skurcze)
#49

Ja pisałem. Smile
No, problem z tym jest poważny. Tak samo jak kiedyś katowałem w dużych ilościach "wypychanie tyłka przy leżeniu z kolanami zgiętymi", to mnie po jakimś czasie skurcze dwójek dopadały.
Przepraszam, że dzisiaj nie wstawię filmików, ale kamerzystę mi wcięło. Sad
#50

Druga próba(chcę wiedzieć czy przynajmniej jedno jest wykonane dobrze powtórzenie) i co poprawić:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości