Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

nowy instruktor
#1

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasze grono instruktorskie wzbogaciło się o nowego świetnego instruktora Radosława Makosza, używającego na forum nicku "Mako52".

Bywalców naszych seminariów postać "Mako" jest doskonale znanaSmile Tym, którzy nie mieli okazji dotąd w nich uczestniczyć trochę ją przybliżę:

Swoją przygodę z gimnastyką rozpoczął Radek od Warszawskiego seminarium gimnastycy.pl. Był już wtedy dość zaawansowany w kalistenice i miał za sobą długą przygodę z piłką nożną. Na skutek "zarażenia się" gimnastyczną pasją nie odpuścił żadnego seminarium i podjął decyzję o rozpoczęciu studiów na AWF w Białej Podlaskiej, gdzie obecnie uzyskał tytuł instruktora gimnastyki sportowej. Studia te zapewniają mu także codzienny dostęp do sali i możliwość treningów z drugim naszym instruktorem Rafałem Mielnickim. Niedawno Mako wygrał uczelniane zawody gimnastyczne i "ostrzy sobie zęby" na kolejne sukcesy.

Serdecznie witamy w naszym gronieSmile
#2

Dziękuję Jacku za miłe słowaSmile
#3

już na pierwszym roku awansem zrobiłeś instruktora ? brawo myślałem, że tylko mi się to udało tylko, że ja wtedy robiłem z akrobatyki.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Nie oglądałem się i na pierwszym roku zrobiłem, ponieważ tą speckę, tak około co 3 lata uruchamiają, ze względu na bardzo małą ilość chętnych.
#5

no tak niestety jest, nie wiem czy odpalą trenerską, jak ja zrobiłem to przede mną ostatnio 10 lat temu robili

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#6

Mako, teraz czas na Twoja większa aktywność i mam nadzieję, że na jakieś tutoriale. Myślę, że jako pierwszy może być kołowrót okroczny. Przygotuj materiał a my zrealizujemy Smile
#7

hehe kołowrót okrocznyBig Grin teraz nie zrealizuję, już nie mam dostępu do sali, dopiero od października, a w domu nie mam odpowiedniego drążka aby coś zadziałać w tym temacie.
#8

Mako, to nie jest problem. Przygotuj się merytorycznie a resztę ogarniemyWink
#9

Mako, gratuluje... serce rośnie Smile
#10

Gratki Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości