W dobie coraz większej konkurencji we współzawodnictwie sportowym, trenerzy i szkoleniowcy podejmują szerokie działania w celu poprawienia wyników swoich zawodników, począwszy od powrotu do szkolenia podstaw w danej dyscyplinie, poprzez indywidualne diety zawodników, na skomplikowanych i wspomaganych komputerowo metodach treningowych skończywszy.

Gimnastyka jako fundamentalna podstawa każdej dyscypliny sportowej, a stosowana jako obowiązkowe uzupełnienie treningu zawodników największego formatu, została również zauważona w klubach sportowych, które dopiero planują mieć w swoim dorobku wielkie nazwiska. Od niedawna dzieje się tak także w Polsce. Coraz częściej widać grupy windsurfingowe, kajakarskie, piłkarskie, rugby, bokserskie, wspinaczkowe i inne, gdzie wynik zależy w największym stopniu od sprawności i siły zawodnika, które trenują i dopracowują najważniejsze aspekty swojej dyscypliny w oparciu o program gimnastyki sportowej. To, że zawodnicy praktycznie każdej konkurencji lekkiej atletyki spędzili mnóstwo czasu na sali gimnastycznej na przyrządach, wiadomo od dawna, ciekawostką natomiast jest fakt, że w ostatnio nawet szkoły tańca proszą gimnastyków o pomoc w poprawieniu ogólnej sprawności swoich zawodników.

Jako że jesteśmy zainteresowani promowaniem nowoczesnego sportu, z przyjemnością przyglądamy się działalności klubów sportowych różnych dyscyplin.
Zajmujemy się przygotowaniem i prowadzeniem profilowanych zajęć gimnastycznych.
Wykorzystując nasze doświadczenie i umiejętności, chcielibyśmy zaproponować Państwu zajęcia sportowe dostosowane do uprawianej dyscypliny sportowej, przygotowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Państwa zawodników.
Kładziemy nacisk na kompleksowe przygotowanie, poparte najlepszymi praktykami gimnastyki sportowej, co ma bezpośrednie przełożenie na osiągane wyniki.

Oferujemy między innymi:

  • indywidualne podejście do zawodnika
  • rozwój najlepszych cech zawodnika
  • skuteczną i efektywną pracę nad słabszymi obszarami
  • nowoczesny program szkoleniowy z możliwością dostosowania go pod kątem zaleceń i uwag Państwa trenerów
  • istnieje możliwość poprowadzenia treningów na Państwa obiektach.

Zakres zajęć, ich miejsce, terminarz oraz cena ustalane są indywidualnie, po wnikliwej analizie Państwa potrzeb.

W przypadku pytań czy dodatkowych ustaleń zapraszamy do korespondencji. Kontakt