Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" (/thread-151.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - rafal - 2013-06-30

Tomo, te biodra wysoko to nie o to chodziło żeby je mieć jak najwyżej tylko żeby nie opadały w dół do podłogi. sylwetka powinna być cały czas trzymana jak do pompek a u ciebie to jest kąt 90 stopni praktycznie. Na filmie instruktażowym Dawid robi idealnie, Czarek unosi nieco biodra ale nie do tego stopnia aż.


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Tomo Bird - 2013-06-30

(2013-06-30, 21:39)rafal napisał(a):  Tomo, te biodra wysoko to nie o to chodziło żeby je mieć jak najwyżej tylko żeby nie opadały w dół do podłogi. sylwetka powinna być cały czas trzymana jak do pompek a u ciebie to jest kąt 90 stopni praktycznie. Na filmie instruktażowym Dawid robi idealnie, Czarek unosi nieco biodra ale nie do tego stopnia aż.

Zgadzam się ale na pewno nie z tym że ręce miałem za głową , jak wspomniałem kwestia ułożenia kamery , przed startem patrzałem na ułożenie dłoni żeby widzieć je "w środku" nie przed sobą.


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Adam.Kalman - 2013-06-30

Tomo, w razie wątpliwości, zerknij na instruktaż, dłonie mają być ułożone w przestrzeni barki - oczy nie tylko w podporze, ale również w opadzie. Jak to wygląda w Twoim ćwiczeniu ostatnim co podesłałeś, możesz zobaczyć nawet na splash screenie swojego filmu z youtube nie odpalając nawet filmu. Fajnie że wrzucasz kolejne podejścia, pamietaj tylko, że jak coś idzie łatwo, jest zazwyczaj robione źle Smile


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Tomo Bird - 2013-06-30

(2013-06-30, 21:42)Adam.Kalman napisał(a):  Tomo, w razie wątpliwości, zerknij na instruktaż, dłonie mają być ułożone w przestrzeni barki - oczy nie tylko w podporze, ale również w opadzie. Jak to wygląda w Twoim ćwiczeniu ostatnim co podesłałeś, możesz zobaczyć nawet na splash screenie swojego filmu z youtube nie odpalając nawet filmu. Fajnie że wrzucasz kolejne podejścia, pamietaj tylko, że jak coś idzie łatwo, jest zazwyczaj robione źle Smile

Ok teraz rozumiem i zgadzam się ;-) wiem tylko tyle że ilość nigdy nie idzie w parze z jakością. Ja zawsze trenuję metodą "na siłę" czyli dużo serii mało powtórzeń , wolno i dokładnie.


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Adam.Kalman - 2013-06-30

Ok, panowie, 2h do końca! Ktoś jeszcze czymś zaskoczy, czy Tomo zwija wszystkie nagrody?


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - marco522 - 2013-06-30


Ostatnia próba Smile


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Adam.Kalman - 2013-06-30

Marco522 80x - zaliczone idzie na ranking, mamy nowego lidera na 1h przed końcem! Smile


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Michał - 2013-06-30

To ja powalczę o ostatnie miejsce Smile
Te pompki to dla mnie nowość, a w dodatku się pochorowałem i słaby jestem.

Tygrysków to nawet nie wrzucam, bo jak zobaczyłem moją technikę to mi wstyd było Wink Swoją drogą, to ułożenie ciała powinno być jasno opisane w pierwszym poście, bo ja jakoś nie mogę się dopatrzeć warunku, że dłonie nie mogą wystawać za obrys ciała. Dopiero w komentarzach to wyszło...


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Yoda - 2013-06-30

Michał - nie jesteś słaby, ponieważ próbujesz Smile To jest oznaka siły. Poszło Ci naprawdę super i oby tak dalej! Big Grin


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Adam.Kalman - 2013-06-30

Michał, 18 zaliczone, lewa ręka ugięta wyraźnie 2 razy przy podnoszeniu. gratuluje! Smile