Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" (/thread-151.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - User - 2013-06-29

Masz czas do jutra ;]


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Yoda - 2013-06-29

Zdążę Big Grin


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - zahir - 2013-06-30

CzekamySmile


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Adam.Kalman - 2013-06-30

Zamykamy konfrontacje czerwcowe o 00:00, więc zostało jeszcze sporo czasu, żeby wszystko w stawce mogło się pozmieniać Smile


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Satetsu - 2013-06-30

Pompki z jedną ręką prostą - 51 powtórzeń


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - rafal - 2013-06-30

bardzo ładne technicznie pompeczki Satetsu. Barki cały czas w linii równolegle do podłogi, łokcie blisko ciała - o to chodzi. rep leci.


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Tomo Bird - 2013-06-30

Witajcie ponownie drodzy gimnastyczni koledzy. Dziś miałem dziwny dzień.Po południu nagrywałem film i zrobiłem tylko 82 pompki w oparciu o łokcie. Psychika zawiodła , ciało nie. Po kilku godzinach przerwy postanowiłem znowu podejść do konfrontacji ale juz nie fizycznej bo jak wcześniej dałem pierwszy film to wiedziałem że mogę zrobić więcej. Zrobiłem 142 pompki w oparciu o łokcie i piszę to by oświecić niektórych że wiele jest w naszej psychice bo to ona stawia nam bariery albo otwiera je. Przekonaj umysł że możesz to ciało podoła. Ja nigdy nie robiłem takich ćwiczeń i to mój rekord życiowy. Nie wierzyłem że tyle zrobie mimo popołudniowej porażki. Więc zmieniłem tok myslenia - jechać na maksa !

Zapraszam do mojego filmu i zachęcam do robienia ćwiczeń już nie po to by wygrać w konfrontacji ale żeby wygrać z samym sobą , z własnymi ograniczeniami !!! P.S. Wszystkie osoby biorące udzial w tej konfrontacji mnie motywowały. Pozdrawiam.




RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - rafal - 2013-06-30

ilość imponująca ale technika pozostawia wieeeeele do życzenia
szczerze mówiąc nie zaliczyłbym ani jednej...


RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Adam.Kalman - 2013-06-30

Też dość ciekawa próba, ale jak powiedział rafał, technicznie słaba.
Z tego samego powodu nie zaliczyliśmy Orpuwupetup-owi 130 pompek dlatego, że podpór dłoni jest poza obrysem ciała. Odsuwając ręce poza głowę, mocno skraca się ruch, nawet do 50%, co za tym idzie można wykonać +- 50% pompek więcej, złe ułożenie rąk tym samym powoduje, że ciało porusza się już nie tak jak trzeba, w razie wątpliwości porównaj swoje ćwiczenie z filmem instruktażowym.

Satetsu - podejście 51x zaliczone, chociaż parę ostatnich pompek wyszło już dość na siłe, jednak jak zauważył rafał już, brawo za dokładność i technikę.
Wynik idzie na listę.



RE: Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy" - Tomo Bird - 2013-06-30

(2013-06-30, 21:14)Adam.Kalman napisał(a):  Też dość ciekawa próba, ale jak powiedział rafał, technicznie słaba.
Z tego samego powodu nie zaliczyliśmy Orpuwupetup-owi 130 pompek dlatego, że podpór dłoni jest poza obrysem ciała. Odsuwając ręce poza głowę, mocno skraca się ruch, nawet do 50%, co za tym idzie można wykonać +- 50% pompek więcej, złe ułożenie rąk tym samym powoduje, że ciało porusza się już nie tak jak trzeba, w razie wątpliwości porównaj swoje ćwiczenie z filmem instruktażowym.

Kamerka była umieszczona za środkiem ciała dlatego jest "złudzenie" że ręce są dalej niż głowa (dowód na to że tak nie jest to widocznośc na filmie lewej ręki, gdyby kamera była bliżej głowy nie było by tych "zastrzeżen") , kierowałem się zasadą : biodra wysoko,przedramona dotykają podłogi, dłonie rąk w strefie między linia barków i linia oczu. Podszedłem do tego poważnie i nie na "odpi..." . Zrobiłem swój rekord i jestem zadowolony . Licze się z zdaniem sędziów . Gratuluję wszystkim i dziękuje za wspólną konfrontację. Dzięki takim rzeczom poznaję swoje ciało i bariery jeszcze bardziej .