Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" (/thread-402.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - zahir - 2013-10-07

Bylon, czekamy z niecierpliwościąSmile

Chudini, po to właśnie jest ta pozycja by brzuch bolałBig Grin Wielu ludzi podciąga się od lat i nie wie, że w tym ćwiczeniu może pracować brzuchWink Myslę, że do końca miesiąca będziesz w stanie wycisnąć 15 powtórzeńSmile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-07

(2013-10-07, 21:26)zahir napisał(a):  Bylon, czekamy z niecierpliwościąSmile

Chudini, po to właśnie jest ta pozycja by brzuch bolałBig Grin Wielu ludzi podciąga się od lat i nie wie, że w tym ćwiczeniu może pracować brzuchWink Myslę, że do końca miesiąca będziesz w stanie wycisnąć 15 powtórzeńSmile

Nie wiem czy jestem jedynym, ale tak mam że ręce jeszcze by z 2-3 powtórzenia dały radę, ale brzuch tak boli, że nie daje rady, bo idzie się porzygać Smile Ale to dobrze, trzeba się przyzwyczaić, a przez to czas poziomki się wydłuży, bo technikę poziomki porównując z konfrontacjami 2 miesiące temu bodajże, znacznie udoskonaliłem.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - zahir - 2013-10-07

Każdy przez to przechodził. Oczywiście czym więcej będziesz ćwiczył w tej pozycji, tym więcej brzuch będzie w stanie znieśćSmile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Jugger - 2013-10-08

Niezle chudini, moim zdaniem jestes faworytem w tym wyscigu Cool


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-08

(2013-10-08, 11:58)Jugger napisał(a):  Niezle chudini, moim zdaniem jestes faworytem w tym wyscigu Cool

Ja jak zwykle na ostatnim miejscu bd z moim wynikiem, ale dzięki za wiarę.
Jednak przygotowania konkretniejsze już robię pod ten miesiąc konfrontacji, tylko szkoda że nie mam na miejscu drążka pod smarowanie gwintów.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Jugger - 2013-10-08

Masz potencjal, tylko musisz go dobrze wykorzystac Wink


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-13

Witam po przerwie.Widzę,że fajne konfrontacje w tym miesiącu,a jako że uwielbiam piękne podciągania,to wezmę w nich udział Smile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - zahir - 2013-10-13

No Panowie, widzę że będzie się działo. dołączył kolejny bardzo silny zawodnikSmile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-13

Moja druga próba, z której jestem zadowolony, lepsze pauzy robiłem, czekam na ocenę.



RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Mrowek - 2013-10-13

Chudini - 12 powtórzeń , jedyna sprawa żeby kamera była trochę wyżej i pamiętamy o kartce ! zaliczam 12 powtórzeń