Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3,67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie kółka gimnastyczne kupić?

gratuluję zakupu.
Delirium na kółkach to rzecz normalna. Jak ćwiczę na siłowni na kółkach to czasem kogoś namówię na spróbowanie zwykłego podporu - podchodzą z szerokim uśmiechem, który szybko znika zastąpiony wielkim wytrzeszczem oczu, przerażeniem i delirką jaką nie powstydziłby się największy żul spod sklepu Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

chyba wszyscy zapraszając gości do próbowania podporów Big Grin...

Ja tam zapraszam na rozpięcie ! ]:->

bo jesteś złym człowiekiem i chcesz, żeby nietrenujący znajomi robili sobie kontuzję Tongue

Szybkie pytanko, jeśli można:
Kastomuję kółka metodą Adama. Czy między kolą a miodem kółka powinny wyschnąć, czy od razu, mokre miodkiem?

WyschnąćSmile

O i to jest dobre przeznaczenie dla coli :p

Koli nie stosowałem, jeśli chodzi o miód nabieramy go odrobinę na dłoń i rozsmarowujemy na dłoniach po czym wcieramy w kółka a następnie bierzemy magnezje i wcieramy w kółka. Smile

(2015-01-05, 21:04)mtidea.pl napisał(a):  O i to jest dobre przeznaczenie dla coli :p

Od zawsze też świetnie odrdzewiaWink

(2015-01-05, 21:52)Mrowek napisał(a):  Koli nie stosowałem, jeśli chodzi o miód nabieramy go odrobinę na dłoń i rozsmarowujemy na dłoniach po czym wcieramy w kółka a następnie bierzemy magnezje i wcieramy w kółka. Smile
no to szykuje się niezłe papranko... Wink
dzięki


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości