Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podciąganie - od zera, jak zacząć?
#1

Czołem Wink
Po skonsultowaniu z jakże przesympatycznymi użytkownikami na shoutboxie postanowiłem napisać temat, abyście Wy (doświadczeni w działaniach z zajęć gimnastyki) podpowiedzieli, rozpisali takowy plan na podciąganie i rozwijanie swoich mięśni, siły, na drążkach..
Powiem może tak, ze sportem całe życie mam styczność (12 lat gry w piłkę nożną), więc ta koordynacja ruchowa jest w miarę na dobrym myślę poziomie. Siłownią też dosyć sporo czasu mam styczność, z siłą nigdy nie miałem problemów, mogłem pracować na dużych ciężarach, ale jednak wychodzi na to, że to nie wszystko przy podciąganiu.
Aktualnie chciałbym podszkolić, baa - zacząć się podciągać na wiele sposobów, żeby moje próby nie kończyły się na 2-3 powtórzeniach z wielkim wysiłkiem, gdzie nie jest to do końca pełny ruch i prawidłowy.
Obejrzałem Wasze dwa filmiki odnośnie podciągania (2 części) odnośnie techniki i sposobów, ale to już bardziej już dla osób, którym to wychodzi.
Ja bym potrzebował od zera co robić; rozgrzewka, jakie ćwiczenia, plan treningowy, aby ilość powtórzeń wzrastała i nie sprawiało takiego wysiłku przy kilku powtórzeniach.
To może podam jeszcze wagę i wzrost: waga ok. 90kg, wzrost 186cm.
Z góry dziękuje i myślę, że jest to w miarę zrozumiałe co napisałem Tongue


Wiadomości w tym wątku
Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez matus - 2014-07-08, 20:42
RE: Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez Michał - 2014-07-09, 11:58
RE: Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez zahir - 2014-07-09, 13:11
RE: Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez matus - 2014-07-10, 22:00
RE: Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez Mrowek - 2014-07-30, 09:28
RE: Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez Soldier - 2014-07-30, 19:03
RE: Podciąganie - od zera, jak zacząć? - przez zahir - 2014-07-30, 21:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości