Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siła dla ludu
#1

"Siła dla ludu" Pavel Tsatsouline - cena 32,90 zł
Dzisiaj wszedłem w posiadanie jakże polecajnej książki, na dniach dodam moje odczucia odnośnie wiedzy w niej zawartej.
#2

Przyznam się szczerze, że ja też kupiłem ale jeszcze nie zdążyłem przeczytaćSmile
#3

Przeglądałem w empiku jakiś czas temu, niestety bo szybki przeglądnięciu nie zainteresowała mnie jakoś specjalnieSmile, chętnie poczytam jakaś rozbudowaną recenzje, bo w sieci wszystko na jedno kopyto
#4

Mrowek takze oczekuje na twoja reckeWink
#5

Jak kiedyś zrobiłem krótką recenzję Siły dla ludu: http://veganworkout.org.pl/sila-dla-ludu/
Nie wiem czy się może przydać bo nie jest zbyt szczegółowa ale wrzucam. Moim zdaniem jeżeli ktoś czytał wszystkie pozostałe książki Pavla wydane w naszym kraju to wiele nowego się nie dowie.
#6

Emil, spodziewam się, że nie dowiem się wiele nowego z tej książki, to w końcu chyba pierwsza jego pozycja. Ale właśnie dlatego myślę, że warto będzie ją przeczytaćSmile
#7

Pierwsza, książka Pawła... sporo wątków pozostawionych bez odpowiedzi z obietnicami ,że kiedyś zostaną wyjaśnione. (Skądś to znamSmile)
Czyta się jak wszystkie pozycje tego autora przyjemnie, jeśli nie denerwują cię ciągłe wstawki o Rosji i sporej ilości marketingu. Paweł zebrał tutaj sporą ilość ciekawych tematów ,niestety niezbyt zabrał się za ich rozwinięcie więc osoby poszukujące większej ilości informacji będą zawiedzione ale z drugiej strony zmobilizuje ich to, do zagłębienia się w literature naukową. Wszyscy którzy nie planują treningu z nikim inni niż oni sami będą zadwoleni i zyskają zastrzyk wiedzy.
Czy polecił bym tą książkę ? Tak, ale tylko w dwóch konkretnych przypadkach jeśli w twojej bibloteczce niema żadnej inne publikacji Pawła lub jeśli chcesz pogłębić wiedze z zakresu martwego ciągu i wyciskania bocznego.
Ogólna ocena 6/10
Polecam recenzje Emila - http://veganworkout.org.pl/sila-dla-ludu/
#8

Mam tą książkę - troche wkurzające jest to że tak jak kolega wspomniał niektóre tematy jak rozciąganie , brzuch są nierozwijane (marketig) i "każe" nam zasięgnąć wiedzy z jego innych książek ale suma sumarum "Nagi Wojownik" oraz "Siła dla ludu" pozycje o wyjątkowej treści i bazy na temat wyrabiania siły funkcjonalnej . Na podstawie tych teorii stosuję mój trening i znakomicie się sprawdza choćby na przykładzie pistoletów - zacząłem rok temu seriami z obciążeniem 1,5kg trzmanym w rękach i dziś jestem na etapie 10kg w rękach ! Co do innych pozycjo Pavla polecam ksiązki : "Rozciąganie odprężone" i "Super Stawy". W najbliższym czasie postaram się opisać obie pozycje.
#9

Tomku , dla mnie "Nagi Wojownik" i "Rozciąganie odprężone" są dwoma najważniejszymi książkami które wydał Paweł. Dlatego "Siła dla Ludu" nie wnosi nic nowego do tematu, ciekawą opcją jest "Więcej niz Bodybuilding" ale przedstawione w niej zagadnienia są już dla bardziej "wtajemniczonych".
#10

To ja również dodam coś od siebie w tym temacie. Książka dobra i warta uwagi, niestety Polski wydawca się mocno spóźnił i wydał książkę ponad 10 lat od jej światowej premiery. Ma to o tyle duże znaczenie, że wiele z wiedzy w niej zawartej jest już mocno nie aktualna. Pavel się nie opierdzielał i cały czas doskonalił i doskonali nadal swoje metody przez co PTP trzeba traktować bardziej jako ciekawostkę i wgląd w ewolucje metod Pavla na przestrzeni ostatnich lat niż pewny program treningowy. Jeśli ktoś stoi przed dylematem, którą książkę Tsatsouline wybrać niech się zdecyduję na "Nagiego wojownika", "Super Stawy", "Rozciąganie odprężone", "Powrót odważników kulowych" jeśli machacie kettlami oraz ewentualnie tak jak Mrówek pisał wyżej oba tomy "Więcej niż bodybuilding".

[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości