Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1,5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Humor
#41

http://www.youtube.com/watch?v=Ier7IRmKP6c <- chyba poczuł już zapach hajsu z Youtube'a, że zaczął takie bzdety kręcić Tongue
#42

Big Grin Nie zdzierżyłem Big Grin
#43

czekam aż nasz kanał będzie miał tyle subskrypcji co jego...
Osobiście uważam, że to forum to nie miejsce na szyderę z ludzi. Nawet w tym dziale.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#44

No dobra, przepraszam. Nie chciałem żeby to zabrzmiało jak szydera ale treść mnie powalila.
#45

W Elliott'a się bawi, haha nie no nie mogę, ale on jest pusty. Filozof się znalazł......
#46

(2014-01-20, 12:41)rafal napisał(a):  czekam aż nasz kanał będzie miał tyle subskrypcji co jego...

tez musicie nakrecic filmik jak poderwac gimnastyczke, to Wam od razu ilosc subskrypcji podskoczy

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#47

Ten pies który jest dalej z planche niż ja! Big Grin hahah


#48

(2014-01-20, 12:41)rafal napisał(a):  czekam aż nasz kanał będzie miał tyle subskrypcji co jego...
Wiesz, Wycisk jak Wycisk, ale sam stoi przed kamerą i nawija, mówi z przekonaniem i zaangażowaniem, a nowe filmy pojawiają się stosunkowo często, do tego przedstawia swoje efekty, które ma w sumie nienajgorsze.

Myślę, że to jest klucz do popularności na yt. Trzeba wejść w temat z większą pompą, żeby coś z tego było. A na gimnastycznym kanale są filmiki które często trwają poniżej minuty i są ogólnie opisane (nie omówione) i o których potem się nawija na forum, a takie coś jest mało interesujące dla przeciętnego widza. Smile

Żeby nasz kanał miał tyle subskrypcji co jego, to po prostu trzeba poświęcić na to trochę czasu i pracy, suby same się nie wbiją Tongue
#49

(2014-01-22, 10:10)Kello napisał(a):  Ten pies który jest dalej z planche niż ja! Big Grin hahah



no ten psiak jest mocnyBig Grin
#50

Teraz coś ze sztuk walki z czasów gender:

Niech progres będzie z Tobą!
Michał


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości