Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dzień "D", jak dupa, zbita...
#11

tkanka tł. spala się bardzo powoli. podczas 2-dniowej głodówki nic nie ruszysz, ewentualnie wody z organizmu ci ubędzie
organizm nie da się zaskoczyć dwudniowym głodowaniem
mit krążący od zawsze... chcesz się pozbyć tłuszczu, nie jedz tłuszczu :p
jak na ironię, zdrowe tłuszcze a już szczególnie wszelkiej maści orzechy i nasiona, pozwalają spalać tkankę tłuszczową

co do głodówek, np. kilkudniowych, to owszem mają sens i nawet są potrzebne raz na jakiś czas, ale, gdy chodzi np. o oczyszczanie organizmu a nie spalanie tłuszczu

co do samego treningu to owszem, jego nagła zmiana może spowodować ockniecie się organizmu a w zasadzie jego układu nerwowego

jak mi coś nie teges z treningiem to idę pobiegać lub robię crawling - byle nie siedzieć na dupie
#12

(2014-08-17, 00:32)Adam.Kalman napisał(a):  2) Podczas takiego treningu staraj się omijać tłuszcze, białko i węgle jak najbardziej.

To zdanie jest tak napisane, że pierwsza moja interpretacja była taka że jak najbardziej omijać tłusze, białko i węgle. Tymbardziej, że dalej napisałeś o byciu głodnym.
#13

Super sprawa, ja zawsze robiłem tzw krok tył, czyli nie wychodzi mi ćwiczenie cofam się w tył i robię łatwiejszą wersje potem większe szanse że po kilku tygodniach to wykonasz, ale muszę twoją metodę przetestować może nie będę musiał cofać się o kilka tygodni tylko o kilka dni, ale będzie bardzo trudno bo ja bez dużej dawki tłuszczy i węglowodanu nie funkcjonuję Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości