Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filmy instruktażowe - Trening na kółkach gimnastycznych od A do (..)
#11

Zahir - nie zdajesz sobie sprawy jak nas ucieszył Twój komentarz - to wspaniała wiadomość!
#12

Cieszę sięSmile
#13

Świetny pomysł! Gratki!
Z uwag: w lekcji 5 o sylwetce na filmie ramiona nie są przy uszach choć wspominacie o tym na końcu filmiku.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#14

Tak, masz rację, wiem o tym błędzie. Nie nagraliśmy od nowa, dlatego, że krzywdy nikt sobie przez to nie zrobi, pozycje powinien zrozumieć, a jeżeli jest bardziej słuchowcem niż wzrokowcem to ćwiczenie wykona dobrze - głupie tłumaczenia Smile
#15

Czekam na ćwiczenia:
-przejście ze zwisu przerzutnego do podporu
-ze zwisu przodem do podporu
widziałem na filmiku to robiliście jakoś, więc może macie jakieś pomysły ćwiczenia, żeby łatwo się tego nauczyć
#16

Jak najbardziej - uwzględnimy około 3-5 progresji, które pozwolą zrozumieć ruch i w efekcie wykonać pełne ćwiczenie. Trzymając się kolejności jaką sobie nakreśliliśmy pierwsze z nich wstawimy za ~2tyg - chcemy wcześniej zamieścić jeszcze dwa inne filmy.
#17

Jestem zaskoczony, bardzo pozytywnie, że są jeszcze osoby, które robią tutoriale z gimnastyki Smile
Świetnie!
#18

W naszym przypadku to "jesteśmy dopiero", a nie "jesteśmy jeszcze" haha
Bardzo dziękujemy ! (:
#19

Piotry mam urwanie głowy ostatnio, ale jeśli pogoda dopiszę zapraszam na spotkanie w niedzielę na Bemowie

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#20

fajnie - subskrypcja poszła

Cytat:rozpoczynamy ruch od kopnięcia klapków na bok

Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości