Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Artykuły StrongFirst
#1

Nie wiedziałem w jakim dziale to dać, najwyżej do przeniesienia.

Siemka, czekam tylko na ostatnie słowo od Pani Nikki Shlosser i będę mógł spokojnie tłumaczyć wszystkie artykuły zamieszczone na stronie StrongFirst.

Jest to dla mnie niesamowity zaszczyt tłumaczyć pracę Pavla i jego ekipy na nasz rodzimy język.



Na pierwszy rzut. Co chcecie przeczytać?



1."Najlepszy ruch ciągnący na górną część ciała"

2.Bez zakłóceń

3. Co to jest wytrzymałość



Pozdro Smile
#2

Luko, super inicjatywa. Od dawna myślimy o stworzeniu tu działu Kettlebells. Musimy to dzisiaj zrobić. Moderację powierzymy BeFowi,jako certyfikowanemu przez Pavla instruktorowi. Obiecał aktywnie w nim podziałaćSmile

Dział już został stworzony: http://gimnastycy.pl/forum/forum-trening-uzupelniajacy

Zapraszam do pisaniaSmile
#3

Ja bym był zainteresowany tym z numerem jeden Smile
#4

(2013-07-26, 08:39)Luko napisał(a):  Na pierwszy rzut. Co chcecie przeczytać?

Wszystkie trzy? Wink
Leć po kolei. Niech będzie numero uno.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

No, mnie też wszystkie trzy interesują, aczkolwiek nie wiem co się kryje pod tytułem "bez zakłóceń", tak czy siak - ciśnij po kolei. Smile
#6

Mam zamiar przetłumaczyć wszystkie jakie są dostępne na stronie plus nowe które będą dochodziły. Get strong!
Świetnie Jacku, wkrótce i ja dołącze do grona instruktorów ;]
#7

Trzymam kciuki za Twój egzamin. Jak zaliczysz daj znać, zmienimy Ci opis nickaSmile
#8

Piękna inicjatywa. Smile Cieszę się, że ktoś się tym zainteresował. Brawo Luko!

Niestety moja znajomość ang nie pozwala mi tłumaczyć artykułów, wystarcza jedynie na jajko tako zrozumienie samemu o co chodzi. Więc cieszę się podwójnie. Smile

[Obrazek: logo.png]
#9

BeF, nie mniej jednak zapraszam cię do pisania po polsku w nowo utworzonym dziale którego jesteś moderatoremSmile
#10

Jasne, postaram się wrzuć coś sensownego niebawem. Smile

[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości