Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje sierpień "powiew energii"
#51

Byłem na treningu porannym , no i na wstępie zrobiłem L-Sita, ale coś kurde, jakoś nie mogę inaczej, te palce nie mogą się jakoś wyciągnąć na maxa, bo jakieś skurcze mnie łapią. Huh
Lepiej już chyba nie zrobię.
#52

Właśnie dlatego warto obciągać paluchy, rozciągają jedne mięśnie, izometrycznie napinają drugie i w konsekwencji likwidują skurczeSmile
#53

Dokładnie, zacząłem przy wszystkich ćwiczeniach obciągać paluchy i po jakimś czasie skurcze przestały łapać a palce coraz bardziej się "chowają", trzeba to też progressować przy okazji ^^
#54

Szkoda, że to nie działa przy moich przykurczach kolan Tongue Przez co nawet jak spinam czwórki na maksa i ściągam paluchy to wygląda i tak jakbym miał zgięte Big Grin
#55

(2013-08-25, 15:58)User napisał(a):  Szkoda, że to nie działa przy moich przykurczach kolan Tongue Przez co nawet jak spinam czwórki na maksa i ściągam paluchy to wygląda i tak jakbym miał zgięte Big Grin

Jest na to sposób. Aby uzyskać prawidłową ruchomośc stawów kolanowych, należy je dociskać w dół, najpierw na ziemi, można czymś dociążyć albo współćwiczący może docisnąć, potem w siadzie na krześle opierasz pięty na tej samej wysokości co tyłek i wrzucasz na kolana obciążenie, na początku powoli, pare kg, potem zwiększasz ciężar.

To ćwiczenie nalezy przeprowadzać statycznie i długo, parę minut, jak poczujesz już ciągnięcie w więzadłach podkolanowych, przestajesz.
#56

No dziękuję, wypróbuję ten sposób Smile
#57

Uuu to nie ma co tutaj w tym miesiącu się wychylać. Big Grin

Jednak wstawiam wersję beta poza konkursem Big Grin Dla poprawienia sylwetki specjalnie odkrylem trochhę tłuszczu... hjehjehje xD Proszę o krytykę!

#58

Krzychu, przecież stać Cię na więcejSmile
#59

Tak, tak, ale chodzi o sylwetkę, itp. Wink Choć nie jestem dobry na wytrzymałość.
#60

Sylwetkę podczas ćwiczenia zachowałeś fajną ale ogólnie to zapuściłeś się jak... gdzie się podziała Twoja tarka na brzuchu?!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości