Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#41

Zanim przeczytałem ocene nakręciłem jeszcze jeden filmik z podciągania, nastepny raz przestawię kamerę.
#42

Ojciec - 14 powtórzeń, 0 błędów, lekko nogi poszły w górę przy ostatnich 2 powtórzeniach - zaliczam 14 powtórzeń Smile.
#43

No - pierwsze koty za ploty , wiem na czym stoję i niebawem przejdę do dalszych wzmagań.
#44

Dalej łapią skurcze od obciągania stóp ? Smile
#45

(2013-10-06, 13:54)Mrowek napisał(a):  Dalej łapią skurcze od obciągania stóp ? Smile
Mrowek - Już nie - pracowałem nad tym. Teraz tylko przed treningiem wystarcza zwykła krótka rozgrzewka ,,stop''.
#46

Ojciec bez formy jest lepszy niż większość z nas w formieBig Grin

Tomo, coraz lepiej radzisz sobie w hollow body hold. Świetny wynikSmile

Chudini, masz potencjałSmile Obciągnij stopy i będzie mega wynikSmile
#47

Dzięki Zahir jakoś rugi Rafała działają ;-p czasem chyba potrzebne są by nie osiąść na laurach ;-p
#48

(2013-10-07, 12:12)zahir napisał(a):  Ojciec bez formy jest lepszy niż większość z nas w formieBig Grin
haha dobre Big Grin
#49

Tak mnie zaciekawiliście, że aż się u Was zarejestrowałem.
Spróbuję coś wrzucić... aczkolwiek nie jestem pewien, czy jakiegokolwiek Amerykana się uda zrobić.
#50

(2013-10-07, 12:12)zahir napisał(a):  Chudini, masz potencjałSmile Obciągnij stopy i będzie mega wynikSmile

Zdejmę buty na następnej próbie, bo mi w butach niewygodnie + cały miesiąc, bd pracował nad techniką przy podciąganiu. Następna próba w sobotę/niedziele jak wrócę na weekend do domu, bo kamery nie wziąłem. Do końca miesiąca chciałbym te 15 powtórzeń poprawnych wykonać, jednak zanim ręce się zmęczą to brzuch już siada, gdzieś przy 7 powtórzeniu już problemy miałem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości