Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Al Kavadlo - Podnoszenie poprzeczki
#1

Juz jest panowie, do akcji Big Grin http://allegro.pl/al-kavadlo-podnoszenie...57829.html
#2

Fajna wiadomość Jugger, Dziękuje Wink

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#3

Czytałem po angielsku tą książkę i powiem, że nie dowiedziałem się za dużo czego bym wcześniej nie wiedział, dla początkujących polecam, jednak nie bardziej niż CC część pierwszą.
#4

Książkę oczywiście kupię i z ciekawością przeczytam, choć nie rozumiem całkowicie fenomenu autora, który dla wielu jest kultowy a pokazuje proste rzeczy w fatalnym wykonaniu technicznym.
#5

ludzie z natury idą na łatwizne lecz jest wielu którzy chcą zagłębić tajniki kalisteniki w domowych/podwórkowych warunkach lub nie mają dostępu do literatury gimnastycznej nad czym ja sam ubolewam a szkoda koślawić ćwiczenie nie znając jego poprawnego gimoastycznego wykonania. Ja na takie pozycje jak skazany,nagi wojownik i ta mówie soft/comercial gymnastic.
#6

Tomo, masz całkowitą rację! Szkoda tylko, że ludzie chcący się czegoś nauczyć muszą się uczyć techniki od faceta który stojąc na rękach jest wygięty w banana i nikt mu nigdy nie wyjaśnił jakie korzyści daje obciągnięcie stóp.
#7

Nagi wojownik i "soft/comercial gymnastic"?? Ksiazka o sile? Chyba nie czytales jezeli wrzuciles ja do tej kategorii.

Zahir, moze i tak, ale zauwaz gdzie Al wyczynia te wszystkie swoje akrobacje - to parki miejskie , parkany, slupy drogowe etc.
Juz kiedys ktos podnosil kwestie "wartosci uzytkowej" takich cwiczen - parkourowca takie rzeczy jak obciagniete palce nie interesuja, on nie jest na zawodach.
#8

(2013-10-07, 15:20)Jugger napisał(a):  Nagi wojownik i "soft/comercial gymnastic"?? Ksiazka o sile? Chyba nie czytales jezeli wrzuciles ja do tej kategorii.

Czytałem i miałem Nagiego jak i siłę dla ludu .
#9

Jugger, palców stóp nie obciąga się po to, by ładnie wyglądały na zawodach, lecz by spiąć całe ciało łącznie z nogami. Tak więc niezależnie od tego czy ktoś ćwiczy parkour, street workout itp. to i tak warto to zrobić. Trzeba tylko wiedzieć po co się to robiBig Grin

Co do parków miejskich na których wyczynia te ewolucje, to nikt nie wymaga od niego, by kręcił tam kołowroty olbrzymy. Ale jak już robi wagę, to niech zrobi porządnie. W przeciwnym wypadku wychodzi na to, że to jeden z najbardziej uznanych "mistrzów" a to co pokazuje Mrówek zrobi lepiejBig Grin
#10

(2013-10-07, 15:55)Tomo Bird napisał(a):  
(2013-10-07, 15:20)Jugger napisał(a):  Nagi wojownik i "soft/comercial gymnastic"?? Ksiazka o sile? Chyba nie czytales jezeli wrzuciles ja do tej kategorii.

Czytałem i miałem Nagiego jak i siłę dla ludu .
Nie bardzo rozumiem w takim razie wg jakiego kryterium ksiazke o cwiczeniu sily za pomoca pistoletow i pompek na jednej rece zakwalifikowales do jakiejkolwiek "gymnastic".


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości