Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozgrzewka itp...
#1

Zawsze warto podpatrywać innych i wplatać do własnego treningu Wink



Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#2

nic nadzwyczajnego, wczoraj jaką ja zrobiłem rozgrzewkę to ludzie patrzyli z niedowierzaniem hehe
#3

Newcio opisz tą rozgrzewkę.
#4

wczoraj rozgrzewka była bardzo dynamiczna, od razu weszliśmy na wysokie obroty, część ćwiczeń opisałem w podsumowaniu.

np. takie płynne przejścia z ćwiczenia do ćwiczenia

chód na "czworaka" w przód --> potem w tył --> bokiem w lewo --> bokiem w prawo --> skoki zajęcze --> z postawy przysiady podparty przechodzimy na dłoniach do podporu i podskok o prostych nogach jak najbliżej dłoni i znów kilka kroków dłońmi do podporu i znów podskok --> Chód na "czworakach" o prostych kończynach --> "skoki zajęcze" ale o prostych nogach --> "skoki zajęcze" nogi proste w rozkroku ---> "skoki zajęcze" nogi proste w rozkroku do tyłu --> podpór przodem przemieszczamy się na dłoniach a nogi proste odbijają się od podłoża na palcach

Oczywiście to tylko część rozgrzewki, była ona dłuższa, z tego powodu zapraszam na warszawską sekcje, żeby się przekonać na własnej skórze Smile
#5

Fajnie byłoby to nakręcić.
#6

no to jest ból, też takie odczuwam wrażenie. Dużo osób jest zadowolonych z rozgrzewki czują po sobie, że to działa mam nadzieje. Zobaczymy efekty po pół roku czy rzeczywiście sylwetki ludzi się zmieniły.
#7

Newcio , pomyśl o tym, żeby przy następnej wizycie kamerzysty nagrać tę rozgrzewkę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości