Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

niesamowity 71 latek
#1

Co panowie powiecie na taka motywacje? Czy to wrecz demotywacja jest, zahir ? Big Grin
Wg mnie pelen szacun

#2

Mnie tam nie demotywuje, mam jeszcze 48 lat, żeby go dogonić... Big Grin

A tak serio to pełen szacun, też chciałbym być tak silny w jego wieku - pomijając, że teraz, będąc w 'kwiecie wieku' (czy jak to tam kto woli nazwać), jeszcze nie jestem wystarczająco silny aby wykonać chociaż jedno takie powtórzenie Smile
#3

Budujace jest to, ze w tym wieku chce mu sie jeszcze chciec. Poczatki pewnie nie byly imponujace, moze wnuki sie pukaly w czolo "dziadek daj sobie spokoj, masz pilota i ogladaj Zlotopolskich" a babcia sie darla "rzuc to stary dziadu, zakladaj marynarke i idziemy do kosciola"..... a ten wbrew wszystkim . A moze go dopingowali? To tez ma znaczenie Smile
#4

na mnie działa ta motywacja, idę odkurzyć swojego ab wheela Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Chyba inny jego filmik... wow Big Grin
#6

Niezly skubaniec. No ten lever/flaga na koniec niezla, prosciutenki jak deska.
#7

To chyba dwie różne osoby ale ten ostatni to oczywiście RosjaninSmile
#8

ostatni zniszczył system ;d jak się takich widzi, to motywuje do dalszych treningów, bo chyba każdy chcialby w wieku 70 lat wyskoczyć w slipach i zawstydzać młodych gniewnych na treningu ; )
#9

A dla mnie to jest demotywacjaWink Jestem realistą i wiem, że raczej nie mam co marzyć o takiej formie w wieku tego pana. Co nie zmienia faktu, że należy mu się ukłon podziwu z mojej stronySmile

defenseline.pl - Tutaj trenujęSmile
#10

(2013-11-08, 02:56)ciszewkm napisał(a):  A dla mnie to jest demotywacjaWink Jestem realistą i wiem, że raczej nie mam co marzyć o takiej formie w wieku tego pana. Co nie zmienia faktu, że należy mu się ukłon podziwu z mojej stronySmile

Jezeli twierdzisz że nie dasz rady i opuścisz ręce, faktycznie nie dasz rady. Ale jezeli nic nie zrobisz w ogole, to nic sie nie zmieni. Męską rzeczą jest podjąć wyzwanie!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości