Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam Serdecznie
#1

Witam Wszystkich ,

Wasze forum zostało mi polecone ze względu na dużą ilość fachowych rad i świetnych opinii, aktualnie jestem instruktorką we własnej szkole Pole Dance. Szkoła znajduje się w Świeciu - mieszkam w Gdańsku.

Pozdrawiam Wszystkich !

Paula - Pole Dance Studio Świecie
#2

Witaj
Mam nadzieje ze niebawem odpali sie ponownie sekcja Gdansk i będziesz mogła z nami rownież odbyć treningi Smile.
#3

(2014-04-23, 16:42)mlody1410 napisał(a):  Witaj
Mam nadzieje ze niebawem odpali sie ponownie sekcja Gdansk i będziesz mogła z nami rownież odbyć treningi Smile.

Bardzo chętnie, czekam na informację !
#4

Cześć
#5

Cześć, żabkoSmile
#6

Cześć ja wstępnie nawiązałem współpracę z jednym klubem, być może w czerwcu będę w temacie dalej działał, żeby okiem trenerskim spojrzeć na Pole Dance, więc jakby co jesteśmy do dyspozycji
#7

Witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#8

(2014-04-23, 22:23)Newcio napisał(a):  Cześć ja wstępnie nawiązałem współpracę z jednym klubem, być może w czerwcu będę w temacie dalej działał, żeby okiem trenerskim spojrzeć na Pole Dance, więc jakby co jesteśmy do dyspozycji


W takim razie czekam na kontaktSmile Pozdrawiam
#9

Witam na forum, zapraszam do udziału w konfrontacjach. Dziewczyny już nie raz pokazały mega sprawność.
#10

(2014-04-24, 20:26)Chudini napisał(a):  Witam na forum, zapraszam do udziału w konfrontacjach. Dziewczyny już nie raz pokazały mega sprawność.

Na pewno się dołączę, jednak do obecnej konfrontacji póki co nie mam warunków-drążka nie ma gdzie zamontować Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości