Wyniki na przyrządach – finały – Tokio 2011 – R1

Pierwsza tura finałów na przyrządach – MŚ Tokio 2011

GIMNASTYKA SPORTOWA MĘŻCZYZN

Ćwiczenia wolne (FX):

1. Uchumura JPN 15.633
2. Zou CHN 15.500
3. Hypolito BRA 15.466
3. Shatilov ISR 15.466
5. Legendre USA 15.400
6. Koczi ROU 15.333
6. Gonzalez CHI 15.333
8. Dalton 15.133

Koń z łękami (PH):

1. Berki HUN 15.833
2. Tommasone FRA 15.266
3. Smith GBR 15.066
4. Hidvegi HUN 15.000
5. Uchimura JPN 14.533
6. Sellathurai AUS 14.333
7. Bertoncelj SLO 14.266
7. Teng CHN 14.266

Kółka (SR):

1. Chen CHN 15.800
2. Nabarrete BRA 15.600
3. Yamamuro JPN 15.500
4. Morandi ITA 15.200
5. Van Gelder NED 14.666
6. Uchimura JPN 14.633
7. Horton USA 14.300
8. Carmona VEN 14.266

GIMNASTYKA SPORTOWA KOBIET

Skok (VT):

1. Maroney USA 15.300
2. Chusovitina GER 14.733
3. Phan VIE 14.666
4. Fernandes BRA 14.566
5. Steingruber SUI 14.450
6. Nabieva RUS 14.346
7. Moreno MEX 14.216
8. Pena Abreu DOM 6.950

 Poręcze asymetryczne (UB):

1. Komova RUS 15.500
2. Nabieva RUS 15.000
3. Huang CHN 14.833
4. Wieber USA 14.500
5. Douglas USA 14.200
5. Teramoto JPN 14.200
7. Tsurumi JPN 14.066
8. Dufournet FRA 12.641

 


Kwalifikacje mężczyzn – przyrządy / dzień 2

Poniżej zestawienie w obecnej klasyfikacji po 3 rzucie drugiego dnia kwalifikacji (finałowe ósemki)

Ćwiczenia wolne (FX):

  1. Dragulescu ROU 15.566
  2. Shatilov ISR 15.500
  3. Hypolito BRA 15.500
  4. Uchimura JPN 15.466
  5. Legendre USA 15.433
  6. Gonzales CHI 15.400
  7. Koczi ROU 15.400
  8. Dalton USA 15.366

83. Łyszczarz POL 13.933
133. Kulesza POL 13.300
164. Kierzkowski POL 12.733

Koń z łękami (PH):

  1. Berki HUN 15.866
  2. Smith GBR 15.600
  3. Sellathurai AUS 15.566
  4. Bertoncelj SLO 15.500
  5. Uchimura JPN 15.433
  6. Tommasone FRA 15.300
  7. Hidvegi HUN 15.266
  8. Naddour USA 15.233

102. Kulesza POL 12.991

Kółka (SR):

  1. Nabarrete BRA 15.533
  2. Yamamuro JPN 15.533
  3. Van Gelder NED 15.383
  4. Horton USA 15.366
  5. Morandi ITA 15.366
  6. Carmona VEN 15.333
  7. Uchimura JPN 15.233
  8. Tanaka Y. JPN 15.158 (nie kwalifikuje jako 3 Japończyk)
  9. Ablyazin RUS 15.133

103. Łyszczarz POL 13.533
106. Kulesza POL 13.500

Skok (VT):

  1. Bouhail FRA 16.620
  2. Okiguchi JPN 16.349
  3. Dragulescu ROM 16.333
  4. Shek HKG 16.237
  5. Golotsutskov RUS 16.233
  6. Wammes NED 16.166
  7. Ablyazin RUS 16.145
  8. Ha Thanh VIE 16.133

21. Łyszczarz POL 15.300

Poręcze (PB):

  1. Cucherat FRA 15.433
  2. Uchimura JPN 15.391
  3. Berbecar ROU 15.366
  4. Leyva USA 15.366
  5. Tanaka K. JPN 15.366
  6. Tsolakidis GRE 15.300
  7. Boy GER 15.233
  8. Tanaka Y. JPN 15.136 (nie kwalifikuje jako 3 Japończyk)
  9. Fokin UZB 15.166
  10. Kierzkowski POL 15.166

28. Kulesza POL 14.600

Drążek (HB):

  1. Tanaka Y. JPN 15.600
  2. Uchimura JPN 15.533
  3. Hambuchen GER 15.500
  4. Orozco USA 15.266
  5. Boy GER 15.266
  6. Zonderland NED 15.133
  7. Horton USA 15.066
  8. Moznik CRO 14.933

13. Kulesza POL 14.566
146 Kierzkowski POL 11.566

Rosja trochę poprzesuwała stawkę, ale nie tak jak można by się spodziewać. Drążek i poręcze bez zmian w stosunku do 2 rzutu. Sellathurai w finale konia z łękami, ale można się tego było spodziewać. Występ Australii przeciętny jak na razie.