Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy"
#41

początkowo miał zakaz dlatego, że wystąpił w filmiku instruktażowym. Ale skoro nie ma wpływu na sędziowanie to jednak może brać udział. Ja ćwiczę z tym samym trenerem a zrobiłem połowę mniej także to nie ma wpływu Smile
Czarek to też amator, nie trenuje wyczynowo tylko rekreacyjnie Wink
#42

Do kiedy można wrzucać swoje filmiki?
#43

(2013-06-22, 12:54)papryczek napisał(a):  Do kiedy można wrzucać swoje filmiki?

w pierwszym poście masz "Konkurs trwa do dnia 30 czerwca"
#44

(2013-06-22, 11:31)orpuwupetup napisał(a):  
(2013-06-22, 10:05)Adam.Kalman napisał(a):  dopisane do wyników rankingu

Dopisane, ale z literówką w nicku.Smile

bo wymyśliłeś taki, nick którego od początku nie moge zapamiętać Smile
poprawione Smile
#45

Pompki z jedną ręką prosto x64 Smile Niestety bez karteczki z nickiem, bo robione na spontana.

#46

hm... niezła próba, ale zostawiam jeszcze do oceny, ostatnie +- 20 pompek było zrobionych nie tak jak trzeba, czyli nie triceps ciągnął w góre razem z ręką odwodzoną (tak jak robiłeś na początku) tylko w przekrzywionej sylwetce prostowałeś ugiętą rękę, a potem prostowałeś sylwetkę, uznaje 48x, ale decyzja należy do sędziego głównego konkurencji, czyli zahira.
#47

Zawsze mam problem w takich przypadkach, bo zacząłeś pięknie a potem zmęczenie dało o sobie znać. Ręka prosta też nie schodziła już tak nisko, jak na początku. Nie mniej jednak 48 na początek to świetny wynik a widzę, że dasz radę go jeszcze poprawićSmile gratuluję i proszę, byś przy następnej próbie wrzucił karteczkę z nickiem lub przedstawił się do kamery. filmy bez tego elementu nie będą mogły wziąć udziału w klasyfikacji końcowej a z takimi umiejętnościami masz szansę na finałSmile
#48

Widzę, że trzeba przycisnąć Smile Jutro wrzucam moje drugie podejście.
#49

Wstawiam drugie podejście do pompek z jedną ręką prostą, ponieważ koledzy z kalisteniki narzucili widocznie wyzszy poziom.Big Grin



P.s. nie robilem juz kartki z nickiem, bo nagrywane jest w tym samym pokoju i w tych samych spodenkach.Wink
#50

Naliczyłem 72, ale...

Nigdzie nie było napisane, że można robić przerwy w ćwiczeniu na odpoczynek, pare pompek było też skończonych sporo za wysoko.
Komisja jutro rozstrzygnie ile zaliczamy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości