Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy"
#61

Czesc wam wszystkim. Jestem u was na forum dzieki Tomo-Bird, dodal to na FaceBooku Smile A filmik jutro dodam bo cos mi net szwankuje i na Youtube nie moge dodac filmu ;/ Dzis byla pierwsza proba, jutro jeszcze raz podejde moze poprawie one arm straight push ups! wciaz z moja waga ciezko ale dalej zrzucam. Pozdrawiam

(2013-06-27, 15:00)Tomo Bird napisał(a):  
(2013-06-27, 14:41)orpuwupetup napisał(a):  ze bedzie mial mniej poprawnych.;d

O a czemu miałbym mieć mniej poprawnych? Wg mnie wszystkie jakie zrobiłem sa poprawne tak jak i Twoje ;-p za każdym razem dotykałem całą powierzchnią przedramienia do ziemi . No ale Sędzia jest od tego . Druga sprawa to na jednym filmiku nie pamiętam sorry kto ale zaparł sie nogami o drzwi. Ja robiłem na trawie i mi sie w pewnym momencie nogi zaczeły ślizgać ;/ czy mozna używać zaparcia? Jak probowałem to wiel daje bo można "wymusić z bioder" pompki i to juz tak nie męczy. Trzecia Sprawa to pod koniec sie pogubiłem w liczeniu i nie wiedziałem ile zrobiłem - myslałem że dwie ominąłem i chciałem tylko 100 zrobić ale teraz wiem że mogę pocisnąć więcej ;-p



Takie jak robil Tomo moga byc? Bo ja odnioslem wrazenie ze tylko sylwetka pracowal i rekoma, wogole nie unosil ciezaru tolowia. ??? Tylko moja opinia jak porownywalem z tym co robil szefu na pokazowym filmiku jak robic
#62

(2013-06-27, 19:02)siwek8787 napisał(a):  Takie jak robil Tomo moga byc? Bo ja odnioslem wrazenie ze tylko sylwetka pracowal i rekoma, wogole nie unosil ciezaru tolowia. ??? Tylko moja opinia jak porownywalem z tym co robil szefu na pokazowym filmiku jak robic

Słuszna uwaga Smile
Prawidłowo, biodro nie powinno się zginać, jednak w instruktażu były pokazane 2 sposoby, które mogą być zaliczone, jeden to z ciałem prostym, drugi z lekkim dogięciem bioder, oba uznane za poprawne, jednak zdecydowanie bardziej prawidłowe są takie gdzie nie ma ruchu w biodrach i należy do tego dążyć dla własnej już satysfakcji.

Poza tym gratuluje wyników chłopaki i jestem niezmiernie ciekawy jak zakończy się ta konfrontacja Smile
#63

Ja mam takie pytanie , konfrontację należy wygrać w dwóch konkurencjach ? tzn jeżeli będzie się brało udział w dwóch to sie sumuja wyniki jak by np było jakieś egzekwo na jednym miejscu?
#64

Jeżeli wygrasz w jednej to wejscie na seminarium masz darmowe, jeżeli wygrasz w dwóch, to skoro wejscie już masz, to dostaniesz jeszcze koszulkę Smile
#65

I kolejna jakze emocjonujaca proba pompek z opadem na przedramiona.
#66

Witajcie . Wrzucam film z pompek z ręką prostą . Jest to moja pierwsza życiowa próba ;-p jak konkurencja i sędziowie wymuszą będą kolejneBig Grin

#67

Orpuwupetup, naliczyłem 130. Tomo Bird, zaliczam 70. Obu Wam gratulujęSmile
#68

Kurde tomo! 70??? WTF? Jutro dodam, rozumiem czas jest do niedzieli??? do 30 tego tak?
#69

Tomo - świetny wynik! Muszę w końcu nagrać coś swojego Big Grin
#70

(2013-06-28, 12:53)orpuwupetup napisał(a):  I kolejna jakze emocjonujaca proba pompek z opadem na przedramiona.

Po analizie wideo ponownie, komisja się zastanawia na tą próbą jeszcze Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości