Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje wrzesień "szkoła techniki"
#71

spoko
#72

Na razie przepraszam wszystkich , ale nie mogę na razie wziąć udziału w konfrontacjach, bo wypadło mi kilka zawodów na żywo na mojej drodze i teraz mam inne ćwiczenia wprowadzone.
Bardzo mi się podobają konfrontacje, ale na prawdę w tym miesiącu nie dam rady.
#73

Mariusz, szkoda bo ostro walczyłeśSmile Liczę na to, że dołączysz w przyszłym miesiącu. Powodzenia w PoznaniuSmile
#74

(2013-09-17, 21:58)zahir napisał(a):  Mariusz, szkoda bo ostro walczyłeśSmile Liczę na to, że dołączysz w przyszłym miesiącu. Powodzenia w PoznaniuSmile

zahir , dzięki, no znasz mnie lubię powalczyć, lecz teraz musze odpuścić konfrontacje .
Na następny miesiąc będę się starał .
#75

Podpór na kółkach x 55 sek

Za szeroko mi chyba ręce uciekły pod koniec. Gdyby nie to pewnie parę sekund więcej bym wyciągnął ; )
#76

No Satetsu, podniosłeś poprzeczkę! Gratuluję i rep dla CiebieSmile
#77

Czy mi sie wydaje, czy widac oddech w zimnym powietrzu? Szacun za twarda paleo-twardzielska postawe Big Grin
#78

(2013-09-29, 13:33)Jugger napisał(a):  Czy mi sie wydaje, czy widac oddech w zimnym powietrzu? Szacun za twarda paleo-twardzielska postawe Big Grin

No z rana było zimno trochę więc oddech widać ; ) To nic takiego przecież. Na chwilę koszulkę ściągnąć to żadne problem, ale dzięki.
#79

Czy to nic takiego dzisiaj....ja do pracy chodze w samej koszuli, ew narzucam sobie katane jakas dzinsowa jak deszcz zacina. Ludzie ktorych mijam w drodze do pracy z rana zakutani w jakies plaszcze, szaliki, kurtki, kaptury dziwnie sie patrza, ze czubek albo cos Big Grin Zamiast sie hartowac to sie ocebulaja i choruja.

Sprobowalem powisiec w hollow, 33 sekundy, nie ma co wrzucac nawet jak takie harpagony tu startuja Big Grin
#80



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości