Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bieganie jako trening nóg oraz front i backflip
#1

Po pierwsze nie chodzi mi o żaden parkour ale o zrzucenie masy bo jestem pod nadwagą i moje nogi nie są za silne. Uznałem że najlepszym rozwiązaniem będzie bieganie ale nie wiem czy to może zastąpić trening nóg. Jeśli to nie wypali chcę jeszcze poruszyc temat salta w przód i w tył. Czy to będzie mi rozwijać nogi ?
Pytam się gdyż nie lubie wykonywać przysiadów a na sprinty nie ma za bardzo miejsca.
Czekam na odp. Smile
#2

W jakimś stopniu na pewno rozwinie nogi,lecz musisz się liczyć z tym że brutalnej siły tym nie zrobisz.
#3

Jak chcesz zbudować trochę siły bieganiem, to raczej sprintami, czy interwałami.
#4

Nie masz miejsca do sprintów?
#5

po ulicy raczej nie będę biegał gdzie sąsiedzi się patrzą, a później obgadują nawet jeśli pozytywnie to jestem tego typu człowiekiem co niezbyt lubi komplementy na temat masy.
dobry pomysł z interwałami ale przynajmniej póki co jak zrobie sprint na 100% to potem nie moge biegać dalej
a co z saltami?
#6

Sprinty i interwały nie będą złym rozwiązaniem niestety nie zastąpią treningów stosowanych w nauce salt. Tutaj już trzeba zastosować ćwiczenia na łydki, "czwórki, "dwójki" i golenie.

Wszelkiego rodzaju wspięcia na palce, przysiady, podskoki, wskoki, zeskoki itp.

Polecam zajrzeć do : http://gimnastycy.pl/forum/watek-trening-nog
#7

(2013-10-23, 20:28)armpower napisał(a):  brutalnej siły
Big Grin Dobrze, ze akurat nic nie pilem Big Grin
#8

Bo miałbyś diabelskiego kaca.! Big Grin
#9

Mrowek dobrze trafiłeś z tym tematem
widziałem go gdzieś ale nie zwróciłem takiej uwagi na to.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości