Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sylwetki gimnastyczne
#41

To może zróbmy sobie własna wersję Foundation, wszystko podzielić na 2 i gitara. Mastery 5x30s zamiast 5x60s : P Może nie byłoby to takie głupie.
#42

Myślę ,że w tym wszystkim jest lekki marketing Smile aby początkujący mieli "WAW" Smile
#43

Satetsu ,moja pani od matematyki zawsze mówiła : " zrób połowę , ale żebys umiał " Big Grin
#44

Każdy może robić ile chce, nikt nikogo do niczego nie zmusza Smile

Może za dużo, chociaż większa wytrzymałość w tych sylwetkach jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Układy 30 sekundowe na pewno łatwiej się wykonuje jak nie masz problemów z utrzymaniem 60 sekund.
Skoro trener z 35+ letnim doświadczeniem mówi mi, że powinienem trzymać 5x60 to ja mu wierzę Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#45

Ja nieco modyfikuję, aczkolwiek czasy prawie wszystkie te same. Big Grin Oprócz tych bananów. Big Grin
#46

Ja problemów z osiągnięciem mastersa w tych pierwszych poziomach nie miałem.
Trudność sprawiło mi tylko utrzymywanie arch body hold SLP1, tutaj muszę zaczynać od samego początku. Najwidoczniej moim słabym punktem są dolne plecy.
#47

możliwe, że czasy biorą pod uwagę "przeciętne" odstępstwo od poprawnej formy Big Grin
#48

ale mi się wydaje, że to nie jest po prostu realne zrobić 5 x 60 s napięcie, po prostu niemożliwe tak długo utrzymywać napięcie, jak się robi dużo stań na rękach, żeby zwiększyć poziom napięcia którego później nie odczuwamy, to ma sens na pewno w odpowiedniej dawce, a nie aż do "porzygu". Nie mam badań naukowych by to potwierdzić, ale na chłopski rozum to za dużo. Ja nikomu tego nie zakazuję, dzielę się moimi spostrzeżeniami i kumulacją wiedzy
#49

Ale 60s to już wytrzymałość, nie? Więc nie trzymamy napięcia na maxa?
#50

no właśnie chodzi o to że po 30 sekundach bardzo drastycznie spada napięcie mięśnia, a przecież o to nam chodzi by było jak największe


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości