Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UnReal! Reverse german hang muscle up
#21

A znacie kogos z obecnych gimnastykow, ktorzy sa w stanie zrobic CTI?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#22

nie, bo takie wyczyny traktowane są jako błąd. Jednak CTI nikt nie robi po prostu jest to nie możliwe, większość elementów z SW powinno nie stanowić problemu dla gimnastyków, ponieważ są zapożyczone z gimnastyki a nawet jeśli nie to do takich ćw. są świetnie przygotowani

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#23

Czemu CTI jest traktowane jako błąd? Przecież facet, który ten ruch stworzył wywodził się z gimnastyki.
Dla mnie super wyczyn. CTI nie jest niemożliwy, tylko prawie niemożliwy, co najmniej Jasper go robił.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#24

Co to jest CTI?
#25

(2015-01-30, 10:42)zahir napisał(a):  Co to jest CTI?

coś takiego jak na poniższym obrazku. W street workout zwykle wykonowane z asystą (odciągnięcie nóg w tył).
[Obrazek: post-3108-0-67709000-1354129082.jpg]

Jak to powiedział Sommer:
Cytat:Sorry to continue to pop your bubble, my friends. But the CTI has been, is and will continue to be impossible.

Now interestingly there are many other GST elements which are possible; the vast majority of which most of you have not yet mastered. So perhaps your time could be more productively spent addressing those. Or as I am fond of telling my own athletes ... quit yapping and get back to work.

Także proponuję posłuchać trenera i zabrać się do pracy nad elementami możliwymi do wykonania Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#26

Acha, z odciąganiem nóg w tył jest to możliwe do wykonania. Tak z drugiej strony fascynuje mnie, że wielu ludzi zamiast skupić się na mocnych podstawach marzy o elementach praktycznie nieosiągalnych i nierozwojowych
#27

Zahir to dlatego ze sa ambitni I stawiaja wysoko poprzeczkę Wink
Mawiaja rowniez cos tam o marzycielach itp itd :d

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#28

tylko przy naszym poziomie wszystko z A i B jest rozwojowe Big Grin

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#29

(2015-01-30, 11:44)rafal napisał(a):  
(2015-01-30, 10:42)zahir napisał(a):  Co to jest CTI?

coś takiego jak na poniższym obrazku. W street workout zwykle wykonowane z asystą (odciągnięcie nóg w tył).
[Obrazek: post-3108-0-67709000-1354129082.jpg]

Jak to powiedział Sommer:
Cytat:Sorry to continue to pop your bubble, my friends. But the CTI has been, is and will continue to be impossible.

Now interestingly there are many other GST elements which are possible; the vast majority of which most of you have not yet mastered. So perhaps your time could be more productively spent addressing those. Or as I am fond of telling my own athletes ... quit yapping and get back to work.

Także proponuję posłuchać trenera i zabrać się do pracy nad elementami możliwymi do wykonania Smile

Co do skupienia sie na innych elementach to racja. Mnie akurat interesuje ten element jako ciekawostka.
Jednakze nieprawda jest to co pisze Sommer, ze "CTI has been impossible", bo Jasper to zrobil.

Natomiast nie rozumiem dlaczego CTI jak napisal Newcio w gimnastyce jest traktowane jako blad, czyli co dostanie punkty ujemne?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#30

Po prostu w gimnastyce drążek jest przyrządem dynamicznym a nie siłowym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości