Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening klatki piersiowej

(2015-01-10, 01:16)Newcio napisał(a):  Yuri Van Gelder robi w swoim układzie kilka różnych samolotów i musi na czymś oprzeć resztę ciała w wychyleniu, więc masa bicepsów pomaga w stabilizacji samolotów po przez dorzucenie obciążenia w stronę środka ciężkości by zbudować przeciwwagę dla nóg i reszty ciała. Zresztą co będzie bardziej stabilizować i amortyzować staw łokciowy jak nie biceps ? Stąd wiele problemów przy samolotach, ludzie często noszą opaski na łokcie i narzekają na łokcie podczas robienia samolotów, natomiast triceps mają mocny ale zapominają wzmocnić biceps :/

A swoją drogą takie opaski na łokcie to ogólnie dobra rzecz przy treningu wagi w podporze już tam nie mówiąc o samolocie ? Bo sam sie zastanawiam czy takich sobie nie sprawić. Przyszło mi tylko na myśl ostatnio, że może to w jakimś stopniu działać jak usztywniające opaski na nadgarstki zakładane przy np. wyciskaniu dużego ciężaru na ławeczce a mianowicie podobno przez takie opaski nadgarstki są później słabsze i można je uszkodzić.

opaski zapobiegają "szarpnięciom" chodzi, by uniknąć gwałtownych ruchów, żeby nie uszkodzić stawów. Ale również wiele osób używa, żeby zmniejszyć ból przy samolocie, nic dziwnego, przecież robią samoloty w późnym wieku nie będąc do tego od dziecka przystosowanym no i za wszelką cenę bo to modne

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.

Każdy stabilizator, czy opaska będzie chronić ale i osłabiać chronione miejsca odciążając je. więc jeśli nie musisz ich nosić, to nie polecam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości