Wyjazd do Zahutnia, czyli małej wsi położonej obok Sanoka w województwie Podkarpackim, gdzie trenują zawodnicy UKS Spartanie. Ich trenerem jest pan Mirosław Kaźmierczak znany lepiej jako „Miru Spartan” czyli człowiek o wielkim sercu, który oddaje prawie całego siebie dla innych.

O godzinie 12:45 byliśmy na miejscu, z powodu drobnych opóźnień na trasie, 13:05 rozpoczęliśmy ponad 1h 30min rozgrzewkę w której wzięli udział podopieczni pana Mirosława a także zawodnik MKS „Pałac Młodzieży” Katowice Patryk Rabstajn z jego pomocą mogliśmy pokazać jak najprostsze elementy wpływają na jakość tych znacznie trudniejszych. Po zakończeniu rozgrzewki Mrówek jak i Patryk byli do dyspozycji uczestników i dzielili się swoją wiedzą po około 2h spędzonych z naszymi gospodarzami przyszedł czas na podsumowanie.

Była to już nasza druga wizyta w Zahutyniu i jak co roku nie obyło się bez prezentów. Ufundowaliśmy 4 stypendia Gimnastycy.pl dla pana Mirosława Kaźmierczaka, Pauliny Cipory, Klaudii Wolańskiej i Piotrka Hryszko które umożliwiają darmowy udział w seminariach i spotkaniach grupy instruktorskiej Gimnastycy.pl a także zwrot kosztów przejazdu. Na koniec zostawiliśmy jeszcze 2 prezenty od firmy MTidea ale o nich powiem dopiero na filmie który ukaże się 1 dnia świąt (25.12). Na koniec zostaliśmy zaproszeni przez pana Mirosława na bardzo smaczną strawę i ruszyliśmy do domu !

Dodatkowo załączamy zdjęcie grupowe które możecie zobaczyć na FB Smile
Do zobaczenia w nowym roku młodzi „Spartanie” ! AU AU AU

Materiał filmowy:

Link do dyskusji:

http://gimnastycy.pl/forum/watek-opowiesc-gimnastyczno-wigilijna-czesc-2?pid=19979#pid19979

X