Z przykrością informujemy, iż dyrekcja Niepublicznej Szkoły Sportowej „Olimpijczyk” rozwiązała z nami umowę dotyczącą wynajmu sali gimnastycznej. Jak nas poinformowano, zostało to podyktowane „troską o sprzęt” oraz „niewywiązaniem się z warunków umowy dotyczących przebywania rodziców na sali” (powiedziano nam, iż rodzice poruszali się po całym obiekcie, podobno miały też miejsce kradzieże rzeczy z pokoi i sal – z zaznaczeniem, że nie jest to uwaga tylko do naszej grupy, lecz do wszystkich wynajmujących salę gimnastyczną).

Dodatkowo wyjaśniono nam, iż decyzją Zarządu rozwiązano umowę nie tylko z nami, ale również z innymi grupami wynajmującymi salę w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Osoby, które wpłaciły pieniądze za zajęcia w styczniu, w ciągu kilku najbliższych dni otrzymają zwrot przelewem na konto.

Jednocześnie informujemy, iż NIE KOŃCZYMY DZIAŁALNOŚCI, a jedynie zawieszamy zajęcia do momentu znalezienia odpowiedniej sali. Prosimy zatem o śledzenie strony www.gimnastycy.pl oraz profilu na Facebooku.

W razie pytań w związku z zajęciami i płatnościami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

X